Máme to rádi zdravě

Tomáš Kosačík

Nová kniha Tomáše a Lucie Kosačíkových Máme to rádi zdravě vám představí jednoduché, a přesto výborné recepty, na kterých si pochutná celá rodina. Zjistíte, že mlsat můžete, i když zrovna ladíte linii.

V sedmi přehledně rozdělených kapitolách najdete vše od snídaní, přes svačiny, polévky, obědy, večeře až po zdravé mlsání. Nově jsou přidány recepty na zdravé pečivo a makové koláčky. Všechna jídla z knihy se připravují bez použití bílé  mouky, klasického cukru a droždí a jsou díky tomu  lépe stravitelná a tělu více prospívají.

Recepty zvládnete připravit z dostupných surovin, které koupíte v každém obchodě. Jejich příprava je jednoduchá (většinu z nich zvládnete uvařit do 30 minut) a zvládne ji opravdu každý.

Naučíte se používat zajímavé kombinace surovin a namíchat si nevšední chutě. Kuchařka vám představí recepty na přípravu krémových polévek, klasických českých jídel v odlehčené variantě a pochutnáte si na zdravých dezertech dochucených pouze medem nebo ovocem. Na své si přijdou vegetariáni i masožravci a také milovníci zdravého sladkého. 

Pokud byste chtěli mít kuchařské portfolio Břicháče Toma kompletní, nezapomeňte na jeho předchozí knihy Břicháč Tom, Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma a Břicháč Tom a Lucie

Ukázky

O autorovi

Tomáš Kosačík

Tom Kosačík alias Břicháč Tom sdílí na webových stránkách, Facebooku i v knihách svůj boj s vlastní nadváhou. V minulosti ho trápila kila navíc, akné, deprese a pocity nízkého sebevědomí, a tak se snažil najít cestu, která by mu pomohla to změnit. Řešení nakonec nalezl ve vyvážené a pravidelné stravě plné živin, díky které tělo nemá potřebu držet si tuky. 

Jeho rady k redukci váhy se liší od klasických redukčních přístupů. Sám Tomáš Kosačík je zásadním odpůrcem všech diet, při kterých se člověk musí v jídle omezovat či jíst jednostranně. Představuje lidem přirozený způsob, jak se dostat do formy a získat zdraví, a přitom se vyhnout nesmyslnému hladovění. Jeho vlastní metodou se mu podařilo během roku zhubnout 27 přebytečných kilogramů a nechtěných 33 centimetrů v pase.

Zdravý způsob proměny vlastní figury už následovaly tisíce lidí, kterým Tomovy tipy ušetřily spoustu času. Svou bestsellerovou řadu autor završil knihou Promrhané dny o životním stylu a osobním rozvoji. Nyní přichází na pulty knihkupectví dlouho očekávaná novinka, ve které společně s manželkou Lucií Kosačíkovou opět naplno využil svoji kuchařskou kreativitu.

Recenze a články

Břicháč Tom se svou manželkou vydali novou kuchařku. A podle očekávání je plná výborných a chutných receptů. Posuďte sami...

V září vyšla vlastním nákladem už pátá kniha Břicháče Toma, člověka, který dokázal za rok díky vyvážené stravě zhubnout 27 kilo. Spolu s manželkou Lucií nám nabízí knihu šikovnou Máme to rádi zdravě, která přináší „hodně dobré recepty pro celou rodinu.“ Vařit se bude jednoduše, přesto originálně – a hlavně zdravě!

Zdravých receptů není nikdy dost, zvláště těch, které pro vás vydal Tomáš Kosačík.

Hledáte inspiraci pro zdravé vaření? Tomáš Kosačík pro vás připravil svou druhou knihu, v níž najdete dokonce i recepty na přípravu jídel, kdy není použita klasická pšeničná mouka ani bílý cukr.

Budete si moct koupit skvělé oblečení, dát si bez výčitek i nezdravé jídlo a neobávat se, že hned přiberete. Budete poslouchat pochvaly, jak dobře vypadáte. Ano, to vše můžete zažít vy, kteří chcete zhubnout, pokud se vydáte stejnou cestou jako Tomáš Kosačík. Tomu se za rok podařilo shodit 27 kilogramů.

Málokterý český autor kuchařek dokáže zaujmout tak velký počet lidí jako Tomáš Kosačík neboli Břicháč Tom. Možná je to tím, že si na nic nehraje a zcela upřímně popisuje svůj způsob, jak se zbavil přebytečných kil. 

Archiv

Kontaktní formulář

Máte dotaz ke Knize měsíce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám jej zodpovíme.