Štěstí na talíři

Lada Nosková

Poznejte život, jak jste ho ještě neochutnala. Protože jídlo v této kuchařce není hřích. Najíst se je normální. A nejen to. Každá lžíce by měla být zážitkem a radostí. Hlavně žádný špatný pocit nebo černé svědomí!

Hubnutí se nerovná hladovění. Právě naopak. Čekají vás talíře plné barevného, chutného a zdravého jídla, které se na vás směje. Budete štíhlá, a přitom bez stresu a v pohodě. A přitom si pochutnáte! Vaše návštěvy vás budou prosit o recepty. Autorka vyladila jídla, která tělu i duši dělají dobře, takže Vás i vaši rodinu čeká… nový, lepší život!

Proč Štěstí na talíři?

Protože, když víte "jak na to", odpadá stres “co máte jíst”. 
Díky kuchařce od nutriční terapeutky začnete vařit zdravě a zároveň velmi chutně. Vaše rodina se k vašemu jídelníčku připojí, protože máte na talíři vždy větší dobrotu než oni. 

V kuchyni to voní, všichni si užíváte zdravá jídla a vy hubnete. Přátelé, kteří k vám přijdou na večeři, se jen olizují a prosí o recept. Začínají vám zářit oči, kamarádi vás chválí, jak úžasně vypadáte. Koupíte si novou sukni nebo kalhoty a najednou si uvědomíte, jak jste šťastná. Ano, změnila jste jídlo na talíři, a to vás udělalo šťastnou. Štěstí na talíři.

O autorovi

Mgr. Lada Nosková

Již šestnáct let učí jako nutriční terapeut své klienty jíst. Jíst zdravě, vyváženě a hlavně chutně. Klade důraz na kvalitní suroviny a perfektně vyladěnou skladbu stravy. Klienti tento systém stravování milují.

Jako majitelka nutriční poradny Diet Plan a online výživové poradny MyDiet.cz má mnoho zkušeností, o které se s vámi ráda poděli. I vám může s Ladou život zachutnat.

,,Vlastním příkladem učím klienty pečovat o sebe. Věřím, že naše moderní lehká kuchyně, díky které se cítíme plní energie a dlouhodobě pečujeme o své zdraví, stojí na zdravých a kvalitních surovinách."

Recenze a články

O výživu jsem se vždycky zajímala. Nejdříve jen pro sebe, abych zdravě jedla, a později se zdravá strava stala mým životním stylem, a nakonec i prací. Prošla jsem kurzy výživového poradce a brzy zjistila, že tyto kurzy nestačí. Abych mohla poradit různým lidem s různými stravovacími návyky a třeba i se zdravotními problémy, potřebovala jsem odbornější vzdělání. Na stará kolena ve 33 letech jsem se přihlásila na 1. LF UK, obor nutriční terapeut. Dnes je moje praxe už 16letá a práce se stala mým koníčkem. Moji klienti jsou mými přáteli a jídlo a vaření se stalo mou vášní. 

Mgr. Lada Nosková se již roky zabývá zdravým a vyváženým životním stylem, stravou a pohybem. V současné době pracuje jako nutriční terapeut v oblasti redukce váhy a zdravého stravování. Již šestnáct let učí jako nutriční terapeut své klienty jíst zdravě, vyváženě a hlavně chutně. Klade důraz na kvalitní suroviny a perfektně vyladěnou skladbu stravy. Klienti tento systém stravování milují. Patří mezi ně např. Kamila Špráchalová, Jitka Asterová nebo Veronika Freimanová. Jako majitelka nutriční poradny Diet Plan a online výživové poradny MyDiet.cz má mnoho zkušeností, o které se s vámi ráda podělí.

Archiv

Kontaktní formulář

Máte dotaz ke Knize měsíce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám jej zodpovíme.