Vzchopte se, do p**ele!

Matthew Kimberley

Motivační příručka pro všechny, kdo motivační knihy nenávidí.

Nevíte si rady se životem? Stojí vaše kariéra na mrtvém bodě? Potřebuje váš vztah nový impuls? Anebo vám pomalu, ale jistě kyne zadek? Tak se vzchopte! Vy přece víte, že přísun energie si nezajistíte hlazením krystalů a otevíráním čaker, ale spíše dobrým spánkem a trochou pohybu. Je vám jasné, že bez přátel budete osamělí a v depresi. Jste si vědomi, že potřebujete nakopnout - a přesně to vám tato kniha nabízí. Pomůže vám vrátit život do správných kolejí bez spousty esoterického balastu a vyčpělých frází. Stačí, když se budete řídit naším blbuvzdorným (a vtipným) návodem, a zakrátko se z ufňukané bábovky stanete rockovou hvězdou.

Ukázky

O autorovi

Matthew Kimberley

Matthew Kimberley (∗1980) se narodil ve Velké Británii, kde žil do svých 18 let. Poté se vydal objevovat svět na stážích v Malajsii, Belgii a Itálii. Nakonec zakotvil na Maltě, kde tráví většinu svého času poskytováním strategických rad podnikatelům. Vystudoval London School of Economics, obor politika a mezinárodní vztahy, a do roku 2016 byl ředitelem Book Yourself Solid School of Coach Training

Kniha Vzchopte se, do p**ele! aneb Jak vrátit život do správných kolejí vychází z Matthewova populárního blogu How To Get a Grip, který mu přinesl slávu prakticky přes noc a momentálně funguje formou podcastu. 

Podle svých slov se však nemůže se svými čtenáři podělit o ty nejzajímavější příhody ze svého života, protože je vázán mlčenlivostí. 

Recenze a články

Moudré rady úspěšných nemají na každého ten správný účinek. Pokud vám už leze na nervy aktuální trend dokonalosti po všech stránkách, pošlete ho do háje jednou pro vždy. Pomůže vám k tomu kniha Vzchopte se, do p**ele! Jejím hlavním cílem je naučit vás nic si nenalhávat. S kým jiným byste měli jednat narovinu než právě sami se sebou?

V říjnu vydalo nakladatelství Bookmedia motivační příručku Brita Matthewa Kimberleyho pod názvem, který se s ničím nepáře – Vzchopte se, do p**dele! s podtitulem Jak vrátit život do správných kolejí. Pokud vás knihy o osobním rozvoji zajímají, měli byste zpozornět – máme tady údernější přístup, který by vás měl postavit na nohy.

Archiv

Kontaktní formulář

Máte dotaz ke Knize měsíce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám jej zodpovíme.