Nejjednodušší plán 29 dní

Břicháč Tom

Rozhodli jste se po Vánocích nastartovat svůj metabolismus a začít jíst zdravě? To vyžaduje pevnou vůli a pravidelný režim. Aby se váš nový způsob stravování ujal, je třeba myslet dopředu a jídlo si začít plánovat. Pokud stále ještě tápete a potřebujete správně "nasměrovat", pomohou vám dvě nejnovější knihy Břicháče Toma

Kniha Nejjednodušší plán na 29 dní přináší ucelený systém, díky kterému můžete nastartovat hubnutí, zlepšit své zdraví, spánek a cítit se lépe už za 29 dní. Tento jednoduchý plán je připraven tak, abyste pomocí snadných rad dosáhli výsledků co nejdříve, přesto zdravě a s rozumem. Nejedná se o žádnou drastickou dietu, která by byla krátkodobým řešením, ani nebudete hladovět. Kniha Vás navede na cestu dlouhodobé změny pomocí snadných a chutných jídel z běžných surovin a s jednoduchou přípravou. Mnohá z jídel uvaříte na 2 dny dopředu a nebudete muset svůj čas trávit v kuchyni u sporáku. Součástí knihy je nákupní seznam na každý den, jídelníček na 29 dní, recepty s fotografiemi a rady a postupy, které lehce začleníte do běžného života.

Nejjednodušší recepty pro každý den jsou nezbytným průvodcem pro všechny, kteří chtějí pokračovat v Nejjednodušším plánu na 29 dní, zhubnout další kilogramy, usnadnit si vaření a cítit se lépe. Jsou to jednoduše připravená jídla ze surovin, které vždy najdete doma - to nejsnadnější, co lze ve zdravé kuchyni a z pár surovin vykouzlit! U většiny receptů trvá příprava jen 30 minut. Kompletní jídlo taky často připravíte jen v jednom hrnci, na plechu v troubě nebo na pánvi. Ideální pro ty, kteří nemají čas, a přesto chtějí jíst zdravě. Velmi oceníte přípravu hlavně v situaci, kdy si chcete připravit něco rychlého k večeři nebo na druhý den do práce. Recepty jsou sestaveny tak, aby Vám po nich nebylo těžko, aby se tělu usnadnilo trávení a necítili jste se po jídle nafouklí. Součástí knihy je i úvodní textová část s dalšími radami a vysvětleními, které Vám při zdravém stravování hodně pomohou.

O autorovi

Tomáš Kosačík

Tom Kosačík alias Břicháč Tom sdílí na webových stránkách, Facebooku i v knihách svůj boj s vlastní nadváhou. V minulosti ho trápila kila navíc, akné, deprese a pocity nízkého sebevědomí, a tak se snažil najít cestu, která by mu pomohla to změnit. Řešení nakonec nalezl ve vyvážené a pravidelné stravě plné živin, díky které tělo nemá potřebu držet si tuky. 

Jeho rady k redukci váhy se liší od klasických redukčních přístupů. Sám Tomáš Kosačík je zásadním odpůrcem všech diet, při kterých se člověk musí v jídle omezovat či jíst jednostranně. Představuje lidem přirozený způsob, jak se dostat do formy a získat zdraví, a přitom se vyhnout nesmyslnému hladovění. Jeho vlastní metodou se mu podařilo během roku zhubnout 27 přebytečných kilogramů a nechtěných 33 centimetrů v pase.

Zdravý způsob proměny vlastní figury už následovaly tisíce lidí, kterým Tomovy tipy ušetřily spoustu času. Svou bestsellerovou řadu autor završil knihou Promrhané dny o životním stylu a osobním rozvoji. Nyní přichází na pulty knihkupectví dlouho očekávaná novinka, ve které společně s manželkou Lucií Kosačíkovou opět naplno využil svoji kuchařskou kreativitu.

Knihy Břicháče Toma patří k nejoblíbenějším kuchařským knihám u nás. Prodalo se přes 500 tisíc výtisků a získaly několik ocenění Český bestseller. 

Recenze a články

Je to „jen“ skromný kluk z vesnice, který zhubl, a přesto jsou jeho dvě knihy nejprodávanějšími knihami loňského roku. Jak se Břicháč Tom na výsluní dostal a proč ho následují davy?

Zítra už fakt budu jíst zdravě. Ale co mám koupit a uvařit? Bude to chutnat ostatním? Nad změnou stravovacích návyků dnes přemýšlí čím dál více lidí. Rychlé životní tempo nás nutí připravovat jídlo bleskově a co nejjednodušeji. To ale nemusí znamenat nezdravě. Břicháč Tom si s tím poradil. Sestavil vlastní 29denní plán, jak získat vysněnou postavu i energii, a právě ho představil čtenářům, společně s novou knihou receptů.

Nejčastěji dostává Břicháč Tom otázky na několik témat. Věří, že odpověď na svou otázku v článku najdete i vy. 

Archiv

Kontaktní formulář

Máte dotaz ke Knize měsíce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám jej zodpovíme.