Cirkus Karanténa

Mike Jedinela

Provokativní cesta nezdolného Majkiho, který říká věci otevřeně a popravdě tak, jak se dnes vůbec nenosí. 

Už odmalička Majki slýchával, že je ,jiný‘, výjimečný jedinec. Pro svou na dnešní dobu zcela mimořádnou povahu renesančního člověka si vybral klikatou a četnými překážkami protkanou cestu, na níž sbíral své životní zkušenosti a moudrost prací a podnikáním v Americe, Asii a po celé západní a střední Evropě. Nyní nadešel ten správný čas, kdy je Majki připraven se spolu s vámi poohlédnout po skutečných vládcích tohoto nádherného světa, pro něž pracuje drtivá většina současné zotročené politické reprezentace následována nejrůznějšími skupinami feministek, hipsterů, neomarxistů, progresivistů a samozvaných normalizátorů narovnávajících vše, co se jim a jejich pánům nehodí do krámu.

Cirkus karanténa je první knihou u nás, kterou můžeme zařadit do žánru „výherní beletrie“. Aby přivedl ke čtení i ty, co běžně literatuře neholdují, ukryl mezi řádky knihy její autor soutěž o 1 000 000 Kč pro prvního čtenáře, který správně odpoví na všechny otázky. K tomu, aby ji mohli soutěžící vyhrát, si tak budou muset knihu pozorně přečíst a za použití určité dávky intelektu, důvtipu, a právě umění číst i mezi řádky se postupně dopracovat ke správným odpovědím.

O autorovi

Mike Jedinela

Mike je nadšenec ve všem, co dělá, hledá vždy originální přístup a ze všeho nejraději má vlastní zkušenosti oproti těm zprostředkovaným. Prošlapal se v životě mnoha netradičními cestami a nyní se s tebou o řadu z nich podělí.

Mike Jedinela je ostravský rodák, který toho za svůj neotřelý život doposud prožil mnoho. Žil, pracoval a podnikal na třech kontinentech – v USA, Thajsku, Indii a po celé střední a západní Evropě. Mike je muž činu a zároveň nebojácný, sveřepý dobrodruh a pábitel hrabalovského typu. Taky je to vášnivý milovník přítomného okamžiku se všemi nástrahami a peripetiemi, které mu život neúnavně staví do cesty.

Loni v březnu, kdy i jeho napřímo zasáhly dopady prvního lockdownu, Mike nebyl z těch, kdo by si stěžoval na rány osudu, které ho odtrhly od činnosti, kterou nejvíce ve svém profesním životě miloval, což bylo promování českých firem na vzdálených trzích. Mike se na následujících sedm měsíců pohodlně zanořil do vany a s plným odhodláním se zde věnoval psaní svého průlomového románu.

Recenze a články

Mike Jedinela by se dal označit jako moderní dobrodruh. Byznysmen zocelený cestováním po celém světě, sebevědomý milovník krásných žen a přímočarý kritik dění kolem. Zkrátka rebel, který si rychle získá vaše sympatie. Stejného rázu je i jeho inovativní kniha Cirkus Karanténa, do které ukryl soutěž o 1 000 000 Kč.

Chcete zažít neskutečnou jízdu? Autor knihy Cirkus Karanténa garantuje čtenářům, že nikdy nic podobného nečetli. Nejen, že je tento román provokativní, ale ještě s ním můžete zbohatnout. Umíte číst? Vyčtěte si mezi řádky Cirkusu Karanténa jeden milion korun. A pozor, soutěž vyhraje ten nejchytřejší! 

Archiv

Kontaktní formulář

Máte dotaz ke Knize měsíce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám jej zodpovíme.