Břicháč Tom

Tomáš Kosačík

Tomáš Kosačík se stal českým fenoménem v problematice hubnutí. Jeho bestsellery Břicháč Tom, Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma a Břicháč Tom a Lucie jsou tak oblíbené, že jejich prodej pokořil hranici 350 000 výtisků. 

Kniha Břicháč Tom s podtitulem ,,Jak jsem zhubl 27 kg a jak můžete i VY!" odhaluje konkrétní kroky Břicháčova úspěšného hubnutí, které jej zbavily nadváhy 27 kg a 33 cm v pase. Kosačík se s nadváhou potýkal od dětství a vyzkoušel mnoho způsobů, jak se přebytečných kil zbavit. Váha se mu ale pokaždé vrátila. Zlom přišel až ve chvíli, kdy o hubnutí začal uvažovat úplně jinak. Opustil přísné redukční diety založené na hladovění a počítání kalorií a zaměřil se na to, aby tělo mělo pravidelný přísun kvalitní a výživné stravy. 

Hledal vlastní postupy, vymýšlel vlastní recepty a během jednoho roku se mu podařilo získat postavu, kterou si vždy přál. Kniha Břicháč Tom vám ukáže, že zhubnout může opravdu každý. Zjistíte, že i pomocí běžných potravin připravíte jednoduchá a přitom zdravá jídla, která budou chutnat celé vaši rodině. 

Pro všechny, kdo při hubnutí potřebují více inspirace, je tu kuchařka Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma. V knize najdete především postupy pro zdravé vaření, při němž není použita klasická bílá pšeničná mouka ani bílý cukr.

Všechny recepty jsou přesto chutné a většinu z nich zvládnete připravit do 30 minut. Vybrat si můžete ze sladkých snídaní i svačinek, hlavních jídel s masem i těch bezmasých. Kuchařka vás naučí i přípravu krémových polévek a pochutnáte si na zdravých dezertech dochucených pouze medem nebo ovocem.

V kuchařce Břicháč Tom a Lucie najdete zdravé recepty na chutné snídaně, svačinky a večeře, slavnostní menu, kterým potěšíte své návštěvy, i na vánoční cukroví, které můžete mlsat bez výčitek. 

O autorovi

Tomáš Kosačík

Tom Kosačík alias Břicháč Tom sdílí na webových stránkách, Facebooku i v knihách svůj boj s vlastní nadváhou. V minulosti ho trápila kila navíc, akné, deprese a pocity nízkého sebevědomí, a tak snažil se najít cestu, která by mu pomohla to změnit. Řešení nakonec nalezl ve vyvážené a pravidelné stravě plné živin, díky které tělo nemá potřebu držet si tuky. 

Jeho rady k redukci váhy se tak liší od klasických redukčních přístupů. Sám Tomáš Kosačík je zásadním odpůrcem všech diet, při kterých se člověk musí v jídle omezovat či jíst jednostranně. Představuje lidem přirozený způsob, jak se dostat do formy a získat zdraví, a přitom se vyhnout nesmyslnému hladovění. Jeho vlastní metodou se mu podařilo během roku zhubnout 27 přebytečných kilogramů a nechtěných 33 centimetrů v pase.

Dvě z jeho knih získaly v roce 2015 ocenění Český bestseller. Jeho první knížka – Břicháč Tom, se dočkala devíti dotisků. První tři knihy se řadí mezi kuchařky, jsou plné chutných a zdravých receptů, které jsou jednoduché na přípravu. Jeho titul Promrhané dny patří mezi motivační literaturu.

Tak se dejte do čtení, ať nemusíte zatahovat břicho! 

Recenze a články

Budete si moct koupit skvělé oblečení, dát si bez výčitek i nezdravé jídlo a neobávat se, že hned přiberete. Budete poslouchat pochvaly, jak dobře vypadáte. Ano, to vše můžete zažít vy, kteří chcete zhubnout, pokud se vydáte stejnou cestou jako Tomáš Kosačík. Tomu se za rok podařilo shodit 27 kilogramů.

Je to „jen" skromný kluk z vesnice, který zhubl, a přesto jsou jeho dvě knihy velmi úspěšné. Jak se Břicháč Tom na výsluní dostal a proč ho následují davy?

"Dobrý den, pane Břicháči," culí se na něho ženy na ulici. On se jen nesměle pousměje. Tomáš Kosačík alias Břicháč Tom si na roli hvězdy teprve zvyká. Jeho kuchařské knihy patří mezi bestsellery a na Facebooku ho hltá přes sto tisíc fanoušků.

Archiv

Kontaktní formulář

Máte dotaz ke Knize měsíce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám jej zodpovíme.