Diář osobní proměny

Antónia Mačingová

To, jak vypadáme a jak se momentálně cítíme je výsledkem našich předchozích voleb a rozhodnutí. Pokud jsme spokojené, pak je to v pořádku. Ale pokud máme problém a hledáme pomoc, začněme ho řešit teď. Ne zítra, ne v pondělí, ne před "plavkovou" nebo jinou sezonou. Ne za měsíc a hlavně ne pouze na měsíc.

Svůj rok osobní proměny můžeme začít kdykoliv, nezávisle na začátku kalendářního roku. Není nutné čekat na začátek měsíce ani na pondělí. 

Diář osobní roční proměny je završením několikaleté práce, kterou znáte z knih Antónie Mačingové. Ukáže vám, že jednoduchou změnou dosud zažitých principů ve stravování, zařazením domácích surovin a potravin dostupných pro každého, bohatých na živiny a antioxidanty dokážete:

  • zlepšit zdraví, kondici a krásu,
  • dosáhnout hmotnosti, se kterou budete spokojené,
  • předcházet zánětlivým onemocněním,
  • snížit riziko chronických nemocí,
  • posílit imunitní systém. 

Při práci s diářem si během jednoho roku postupně změníte své vnitřní nastavení, které se projeví i vnější změnou. Vytvořte si osobní knihu, osobní receptář, který dlouho nepustíte z ruky a jednou potěší vaši dceru nebo vnučku. Každá z nás je totiž zodpovědná za to, co jíme a jak se cítíme, a že toto poselství odevzdáme další generaci. 

O autorovi

Antónia Mačingová

PaedDr. Antónia Mačingová (1964) je andragožka věnující se vzdělávání dospělých jako poradce a konzultant při změně získaných a zděděných vzorců, které ovlivňují kvalitu života do vysokého věku. 

Poskytuje čtenářům užitečné rady, jak trvale změnit dosavadní návyky ve stravování, aby vystoupili z bludného kruhu diet. Velký důraz klade na upřednostnění kvality potravy před její kvantitou a tím i na prevenci vzniku a rozvoje civilizačních nemocí. 

Antónia Mačingová je autorkou knih Zhubněte jednou provždy 1-3, ve kterých představila svou schůdkovou metodu. Diář osobní roční proměny je završením několikaleté práce, kterou čtenáři znají z již vydaných knih.

Recenze a články

Antónia Mačingová má o štíhlosti jasnou představu. Člověk by k ní měl dospět bez trápení a hladovění, jenom tak se vyhne frustrujícímu jojo efektu. V novince Diář osobní proměny popisuje konkrétní postupy, jídelníčky i recepty, s nimiž dosáhnete na své vysněné míry. Tak se nebojte do toho pustit naplno, tahle knížka vám bude po celou dobu cenným poradcem.

Antónia Mačingová se už více než 18 let věnuje zdravé výživě a způsobu stravování. Díky jejímu 28dennímu stravovacímu a pitnému programu se tisíce lidí cítí lépe.

Archiv

Kontaktní formulář

Máte dotaz ke Knize měsíce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám jej zodpovíme.