Ottův atlas VÝLETNÍ TRASY ČESKÁ REPUBLIKA

Autorský kolektiv

Ať se u nás vydáte kamkoliv, tato chytrá publikace pro vás bude mít připravenou zásobu atraktivních výletů. Zaměřuje se na nejkrásnější a nejzajímavější místa Čech, Moravy a Slezska včetně pohraničí, s přesahem do okolních zemí. Průvodce je rozdělen do 12 oblastí a u každé nabízí více než 20 výletů. Přestože je atlas obsáhlý, není nutné brát ho s sebou do terénu. Trasu si v klidu vyberete doma a pomocí QR kódu načtete do navigace či chytrého telefonu. Problém není ani to, pokud se rozhodnete nechat auto doma, naplánované trasy totiž na svém začátku a konci dobře navazují na hromadnou dopravu. Nechybí ani upozornění na možnosti občerstvení, které během výletu potkáte.

Krajina naší země je doslova posetá kulturními, přírodními i technickými zajímavostmi, které rozhodně stojí za navštívení. Můžete jich několik šikovně propojit jednodenním výletem, nebo formou celé dovolené v dané oblasti. S obojím vám pomůže Ottův atlas výletní trasy, ve kterém najdete kompletně naplánované tipy na cyklistické i pěší toulky.

Pokud se chystáte pobývat pouze v konkrétní oblasti, použijte jako pomůcku některý ze sady Ottových turistických průvodců. Jejich obsah si můžete, stejně jako výlety z atlasu, stáhnout prostřednictvím QR kódu do chytrého telefonu. V každém průvodci je okolo 30 tras, které se dají zkrátit či prodloužit. U památek a kulturních institucí je uvedený i kontakt a otevírací doba. Užitečný by pro vás mohl být také seznam kempů, cykloservisů a informačních center v dané oblasti.

S Ottovými Výletními trasami a průvodci se přesvědčíte, že není nutné jezdit vždy za cestovními zážitky do zahraničí, protože u nás je stále spousta krás, které čekají, až je objevíte.

Ukázky

O autorovi

Autorský kolektiv

Vedoucí projektu: Ing. Ivo Paulík

Autorský kolektiv: Jan Bavor, RNDr. Jaroslav Burian, Mgr. Hana Duffková, RNDR. Lenka Opočenská, Ing. Ivo Paulík, Ing. Jiří Pucholt, Tomáš Rajnoch, Mgr. Martin Růžička, MUDR. Martin Seifert, Michal Šatava, Ing. Martin Šedivý, Mgr. Anna Víšková

Odpovědná redaktorka: Mgr. Veronika Konvalinková

Grafická úprava a zpracování: Milan Šindler, Marián Úradník

 

Recenze a články

Vydejte se s námi na cestu krajinou řek, hor, údolí, hradů a zámků. Poznejte lépe svou vlast a ta nejkrásnější místa, která nám může nabídnout. A že jich je!  Naším osobním průvodcem na cestě za dobrodružstvím bude Ottův atlas s názvem VÝLETNÍ TRASY Česká republika.

Unikátní vydání Ottova atlasu turistických tras se zaměřuje na nejkrásnější a nejzajímavější místa Čech, Moravy a Slezska včetně pohraničí, s přesahem do okolních zemí. Průvodce je na základě geografického klíče rozdělen do 12 oblastí, u každé se nabízí více než 20 atraktivních pěších a cyklistických výletů s popisem nejvýznamnějších přírodních a historických památek. 

Česká republika je velmi zajímavou zemí nacházející se ve středu Evropy. Přestože se jedná o jednu z nejmenších zemí, oplývá mnoha přírodními, technickými i historickými památkami. Je škoda, že zahraniční turisté obvykle věnují pozornost pouze českému hlavnímu městu –  Praze. I když je v něm dozajista nespočet atraktivit, za hranicemi města jich naleznete ještě víc.

Česká republika to je země pro turisty zaslíbená. Najdete tu krásné stezky skrz slavná skalní města, úchvatné výhledy na kaňony řek či spoustu sopečný kopců s parádním výhledem po této nádherné oblasti.

Archiv

Kontaktní formulář

Máte dotaz ke Knize měsíce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám jej zodpovíme.