Ottův atlas NEJKRÁSNĚJŠÍ ČESKÉ CYKLOTRASY

Kolektiv autorů

Vydejte se s námi na cestu krajinou řek, hor, údolí, hradů a zámků. Poznejte lépe svou vlast a ta nejkrásnější místa, která nám může nabídnout. Ottův atlas nejkrásnějších českých cyklotras bude naším průvodcem na cestě za dobrodružstvím.

 

V knize najdete:

  • 100 cyklistických tras s podrobnými informacemi
  • mapky s vyznačením cesty a grafy výškového profilu
  • každá trasa obsahuje dva QR kódy, jejichž pomocí si do chytrého telefonu stáhnete trasu ve formě navigace či popisu výletu
  • čtyři stupně náročnosti výletů a rady, jak se na ně připravit
  • zajímavosti o nejznámějších historických, kulturních, technických i přírodních památkách
  • 500 fotografií nejpoutavějších míst Česka
  • 300 dalších zajímavostí a 200 tipů a kontaktů

    Tak hurá na výlet!

Ukázky

O autorovi

Ing. Mgr. Ivo Paulík

Cestovatel, fotograf a odborný překladatel s více než třemi desítkami vlastních publikací působí od roku 2002 také jako autor zahraničních i tuzemských průvodců. 

Ve svých knihách návštěvníkům cizích zemí, ale dnes především tuzemským cyklistům a turistům, přibližuje krásy oblastí, po kterých jeho publikace provádějí. Pochází z Českého ráje, od mládí se věnuje cyklistice, poznávání přírody a fotografii. O své poznání naší vlasti se se čtenáři dělí v průvodcích snad již ze všech jejích koutů a věnuje se obecně tématu aktivního života a trávení volného času. Zajímavostí jsou také jeho vlastní projekty experimentálních a replik historických letadel.

Recenze a články

Chcete zažít dobrodružství a romantiku? Patříte mezi cyklonadšence a láká vás dovolená ve sportovním duchu? Pak vás zveme na prázdninovou jízdu po Česku s knihou Ottův atlas NEJKRÁSNĚJŠÍ ČESKÉ CYKLOTRASY.

Projeďte si stovku nejkrásnějších cyklotras! I přesto, že se tisíce Čechů během prázdninových měsíců vydávají do teplých krajin, nedají dopustit ani na svoji domovinu a vždycky počítají také s výlety po našich kopcích a údolích. A protože na kole či elektrokole toho stihnou mnohem víc než pěšky, dávají mu často přednost.

 

Je měsíc červen a o slovo se přihlásilo léto. Teplé dny však přály výletům již mnohem dříve, a to jak těm pěším, tak i těm cyklistickým. Při takovýchto výletech můžete zažít spoustu pěkného a objevit mnoho pěkných míst, o nichž jste zatím neměli ani ponětí. Bonusem pro vás může být to, že pro svoje tělo uděláte to nejlepší. Kniha, kterou vám prostřednictvím této recenze představím, vám naservíruje sto působivých výletů, jež můžete podniknout a objevovat krásy české krajiny. Pojďme se podívat na to, co nám může publikace nabídnout.

Archiv

Kontaktní formulář

Máte dotaz ke Knize měsíce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám jej zodpovíme.