Smoothies na každý den Detoxikace, Smoothies pro děti a mámy

-

V dnešní uspěchané době je náš organismus neustále vystavován těžkým zkouškám a právě v takových situacích se uplatní detox. Tituly Smoothies na každý den Detoxikace a Smoothies na každý den pro děti a mámy přináší jednoduché a účinné recepty, ale také spoustu praktických rad na obnovení ztracené rovnováhy. Přesvědčí vás, že očista organismu neznamená jen samé odříkání.

Publikace Smoothies na každý den Detoxikace je věnovaná hlavně posilujícím receptům, má pro vás připraveno 365 geniálně jednoduchých tipů na očistné nápoje. Rozmixováním ovoce či zeleniny zůstane ve sklenici na rozdíl od metody odšťavňování i všechna důležitá vláknina. Jemná chuť a zároveň hustá konzistence smoothies se vám bude hodit také pokud přemýšlíte, co byste si dali ke svačině, aniž by to bylo pečivo. Nápoj si lze vzít s sebou do práce, do školy či na výlet a vypít ho, kdykoliv vás přepadne pocit hladu nebo chuť na sladké.

Nejlepší na těchto svěžích nápojích je, že se hodí do jídelníčku člověka jakéhokoliv věku. Pochutnávat si na nich mohou jak malé děti, tak dospělí včetně těhotných a kojících žen. Právě na toto téma vznikla speciální kniha receptur Smoothies na každý den pro děti a mámy, která kombinuje pouze suroviny šetrné k jejich organismu. Je sestavená tak, aby mohli konzumenti po celý rok objevovali nové chutě a vybrali si z nich ty nejoblíbenější. Nápoje si můžete podle obrázků společně s dětmi roztomile nazdobit, takže jejich příprava i pití bude opravdu zábava.

Ukázky

Recenze a články

Spousta z nás má pocit, že po dlouhých zimních měsících nejsme úplně ve formě a uvítali bychom posílení přílivem jarní energie. Naše tělo potřebuje nejen slunce a pohyb na čerstvém vzduchu, ale také očistu zevnitř. Přesně tuto funkci výborně plní mixované nápoje, tedy smoothies.

Smoothies ovšem nemusí obsahovat pouze čistě rozmixované ovoce nebo zeleninu, dají se libovolně doplnit dalšími zdravými ingrediencemi, například jogurtem, lžící tvarohu, při větší kyselosti je lze dosladit třeba medem. Sportovci si do nápoje mohou přidat protein i různá semínka. Nezapomínejme ani na smoothies, které jsou určené na prohřátí do chladných dnů, anebo naopak pro ledové osvěžení místo zmrzliny v letních měsících.

Přesvědčte se, že stojí za to pít smoothies každý den. Pochutnávat si na nich mohou jak malé děti, tak dospělí včetně těhotných a kojících žen. Právě na toto téma vznikla speciální kniha receptur Smoothies na každý den pro děti a mámy, která kombinuje pouze suroviny šetrné k jejich organismu. Je sestavená tak, aby mohli konzumenti objevovat nové chutě a zároveň si je mohli kdykoli jednoduše připravit. Například zelené smoothies jsou úplnou vitamínovou bombou a přitom je připravíte během několika málo minut.


Inspirujte se recepty a mixujte na zdraví!

Připravte si detoxikační smoothie jednoduše a rychle!

Archiv

Kontaktní formulář

Máte dotaz ke Knize měsíce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám jej zodpovíme.