Debordelizace vztahů

Ivo Toman

Nejnovější kniha školitele osobního rozvoje Iva Tomana s názvem Debordelizace vztahů navazuje na titul Kurvítka v hlavě a jeho kapitolu o mezilidských vztazích. 

Vznětlivost, chaos, agresivita dětí, nevěra nebo manželské hádky. Ve vztazích máme často nepořádek, přitom by mohlo stačilo změnit své vlastní chování a kýžený výsledek by se brzy dostavil. Jak si uklidit ve vztazích vás naučí autor bestsellerů Debordelizace hlavy a Kurvítka v hlavě, který tomuto tématu věnoval svou nejnovější knihu. 

Abychom byli v pohodě, nestačí pečovat pouze o svou tělesnou schránku. Pokud nás budou trápit napjaté vztahy - ať už doma či v práci - dříve či později se přihlásí zdravotní problémy. Toxické vztahy a konstantní stres totiž nesvědčí nikomu. Autor knihy hledá řešení neshod nejen v partnerských vztazích, ale také mezi generacemi, kolegy v práci nebo při jednání s úřady. Analyzuje, v čem nejčastěji chybujeme, jak se liší myšlení mužů a žen, co způsobuje agresivita a jak předcházet depresím. 

Ivo Toman se nebojí psát o vztazích způsobem, který pro vás možná bude šokující. Nemusíme s ním souhlasit. Měli bychom se však zamyslet a snažit se pochopit i ty souvislosti, které jsou často nepříjemné a raději bychom před nimi zavřeli oči. Jen tak totiž dokážeme napravit své vlastní vztahy. 

„Pokud večer usínáte s bordelem v hlavě, je úplně jedno, kolik prášků na spaní berete…“

O autorovi

Ivo Toman

Ivo Toman je úspěšný podnikatel, zakladatel mezinárodní společnosti TAXUS International, školitel, manager, metodik, prodejce a spisovatel.  Toho všeho dosáhl i přesto, anebo možná právě proto, že od dětství trpí Tourettovým syndromem. Naučil se žít s tímto neobvyklým syndromem, který nemocné omezuje prostřednictvím nekontrolovatelných tiků, zvuků a dalších přidružených poruch chování.

Je autorem čtrnácti knih z oblasti osobního rozvoje a marketingu. Mezi nejznámější z nich patří Posedlost úspěchem, Debordelizace hlavy, Kurvítka v hlavě, Sebedůvěra, sebevědomí a jak je zvýšíte, Štěstí na míru a Motivace zvenčí je jako smrad.  Nahrál a natočil také několik audio i video vzdělávacích programů. Nejpopulárnější z nich je videoprogram Instinkt zabijáka, který shrnuje strategie pro úspěch v podnikání firem i podnikatelů. Humoristická kniha Božka je autorovou prvotinou na poli beletrie.

V roce 2008 byl Ivo Toman zařazen do Almanachu 1000 Leaders of the Czech Republic a byl také oceněn jako Osobnost vzdělávání dospělých 2015. Je sponzorem dalších nemocných, kteří trpí Tourettovým syndromem.

Recenze a články

Podezíravost, vznětlivost, egoismum nebo slabá vůle patří mezi problémy, které dusí dobré vztahy s okolím, a tím i naši osobní pohodu. Někdy nechápeme, proč se nám všechno hroutí, přitom by stačilo lehce upravit jednání. Ivo Toman, autor bestsellerů Debordelizace hlavy a Kurvítka v hlavě, věnoval tomuto tématu celou novou knihu. Nazval ji Debordelizace vztahů a jejím prostřednictvím vám pomůže udělat si pořádek v mezilidských vazbách.

ROZHOVOR: Vztahy – téma, které vždy zaujme. Často míváme ve vztazích nepořádek, který je potřeba uklidit, a tak hledáme způsoby, jak na to. Ivo Toman vám v nové knize Debordelizace vztahů nabídne řešení.

Archiv

Kontaktní formulář

Máte dotaz ke Knize měsíce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám jej zodpovíme.